Přeskočit na obsah

K_Zenaty_24

Ivan Ženatý hraje Bacha

14. září 2024 v 19:30

ivan-zenaty-for-media-11

Ivan Ženatý  je světově uznávaný houslista, který od roku 2012 působí převážně v USA. Vystupuje s nejvýznamnějšími orchestry světa. Pětkrát za sebou vyprodal Carnegie Hall. Letos bude mít jediný koncert v Praze a to právě, ve Foersterově síni. Vystoupí s náročným programem. Přednese skladby pro sólo housle od J. S. Bacha. 

V úvodu večera zazní verše napsané J. S. Bachem v podání  Vlasty Korbové  a Arnošta Proscheka.The opening of the evening will feature verses written by J. S. Bach and performed by Vlasta Korbová and Arnošt Proschek.

 

Foersterova síň,
Pštrossova 214/ 17, Praha 1,

poblíž Národního divadla
sál temperován na 19°C
vstup není bezbariérový

Předprodej akce

Užijte si komorní odpočinkový večer při poslechu houslového virtuóza Ivana Ženatého.

Zveme vás na jedinečné kulturní místo v centru Prahy. Jeho dlouhá historie je spojená se jmény Antonína Dvořáka, J. B. Foerstera, Otakara Odstrčila a dalších českých velikánů. Místo s kouzelnými pozdně barokními freskami a jedinečnou atmosférou. Místo, které bylo po léta hojně navštěvovaným koncertním sálem. Tato tradice byla po dlouhá léta přerušena a nyní se vrací.

  • Přivítáme vás v chráněné památce s pozdně barokními freskami, která není běžně přístupná a patří k nejvýznamnějším barokně-klasicistním prostorům tohoto typu v Praze. 
  • Komorní sál umožňuje sledovat virtuózní hru umělců zblízka a vytváří  příjemnou atmosféru.
  • Pomůžeme vám zapomenout na starosti a koloběh všedního dne a přenesete se na čas do jiného světa.
  • Načerpáte pozitivní energii,  uvolníte fantazii. 
  • Najdete zde místo, kde vám bude dobře, a budete se sem rádi vracet. 
Sledujte nás: